Dowiedz się, czym jest Sipoko i jakie są cele, nad którymi pracujemy każdego dnia

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Sipoko i jak narodził się pomysł stworzenia innowacyjnego marketplace'u bliskiego potrzebom sprzedających i kupujących? Czytaj dalej, a na pewno znajdziesz odpowiedź, której szukasz.

KIM JESTEŚMY

 

W 2017 roku pomysł stworzenia marketplace 

narodził się we Włoszech innowacyjne, że nie 

miał czego zazdrościć swoim kuzynom za granicą 

pod względem kosztów, produktów i 

jakości oferowanych usług.

 

Zajęło to kilka lat pracy, ale ostatecznie w 2022 ruszył ten projekt, który ma na celu umożliwienie każdemu odnalezienia w jednym miejscu certyfikowanych i bezpiecznych produktów w konkurencyjnych cenach.

Ale nie zamierzamy na tym poprzestać: będziemy nadal pracować, aby Sipoko mogło stać się najlepszym rynkiem w historii. Jak? W pierwszych latach działalności wpływy z prowizji od sprzedaży będą reinwestowane w reklamę, aby każdy mógł ją poznać i tym samym zachęcić do ożywienia europejskiej gospodarki.

 

W SERCU EUROPEJSKIEJ GOSPODARKI

Urodziliśmy się we Włoszech i właśnie z tego powodu jesteśmy wrażliwi na równowagę gospodarczą naszego kraju. Głównym celem Sipoko jest właśnie ułatwienie odbudowy europejskiej gospodarki mocno dotkniętej po ostatniej pandemii, dlatego postanowiliśmy zachęcić firmy „Made in Poland” poprzez zapewnienie im gabloty, w której mogą oferować produkty certyfikowane. wszystkim tym, którzy tak jak my liczą na szybką poprawę sytuacji w kraju.
 
W związku z tym nasi pracownicy codziennie i dokładnie monitorują, aby upewnić się, że wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane i bezpieczne, co daje również możliwość udzielenia nam pomocy. Lubić? To bardzo proste: jeśli uważasz, że zakupiony produkt nie jest autentyczny, możesz przesłać nam raport i poprosić o pomoc.
 
 
W ten sposób nie tylko nam pomożesz, ale też
 
pomożesz do gospodarki europejskiej i do
 
producentów działających w naszej

terytorium, hamując to, co tam jest

nielegalne podrabianie produktów.
 

BLISKO CIEBIE I TWOICH POTRZEB

 

Szukasz oryginalnego prezentu lub produktu, 

który wydaje się nigdzie nie znaleźć? 

Czy próbowałeś szukać wśród reklamy na naszej 

stronie?
 
 
Tak naprawdę na Sipoko do wyboru są setki kategorii: odzież, obuwie, akcesoria do domu i ogrodu, sprzęt sportowy i rekreacyjny, żywność…
 
Katalog dostępnych produktów jest stale i na bieżąco aktualizowany, dzień po dniu, a nasi sprzedawcy dokładają wszelkich starań, aby zawsze dostarczać Ci najświeższe informacje dostępne na rynku w niskich i korzystnych cenach.
 

PROMUJ FIRMY WYPRODUKOWANE W POLSCE

 
Od dużej firmy do małego osiedlowego sklepu,
 
każdy może dołączyć do naszej społeczności;
 
w ten sposób wszyscy moglibyśmy przyczynić się 

do odrodzenie Europy.
 
Tak naprawdę naszym głównym celem jest stać się (na przestrzeni lat) prawdziwym inkubatorem firm Made in Poland, w którym wszyscy, którzy posiadają firmę działającą na terenie Polski mają możliwość zaistnienia i umożliwienia gospodarce Europy odebrać po ostatniej pandemii.

NASZE SŁOWA KLUCZOWE

 

1. Szybkość

Na Sipoko zawsze będziesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się darmową wysyłką; dostawy odbywają się maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych i można je łatwo prześledzić za pomocą numeru śledzenia udostępnionego przez firmy kurierskie działające na naszym terytorium.

2. Bezpieczeństwo

Wszystkie dane wprowadzone podczas rejestracji i składania zamówienia będą traktowane jako poufne, pozostaną w naszej bazie danych i nie będą ujawniane nikomu poza sprzedawcą odpowiedzialnym za wysyłkę produktów.

Podobnie dane wprowadzone w momencie płatności zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia. W rzeczywistości polegamy na bezpiecznej i wydajnej platformie do zarządzania płatnościami pod względem prywatności, takiej jak Stripe.

3. Wsparcie

Nasz personel jest zawsze gotowy do udzielenia niezbędnej pomocy w przypadku problemów technicznych z witryną; stworzyliśmy również specjalne formularze, aby dać Ci możliwość skontaktowania się z nami lub zgłoszenia wszelkich naruszeń lub niewłaściwego zachowania.

 

BLISKO PROBLEMÓW ŚRODOWISKOWYCH


Jak już powiedzieliśmy, pracujemy z myślą o

gospodarce europejskiej; ale jednocześnie 

chcemy starać się pomóc otaczającemu nas 

środowisku, dostarczając Państwu informacji na 

temat prawidłowej utylizacji odpadów, 

od opakowań po produkty, które już nie działają.

 

Na dole strony znajdziesz specjalną stronę, na której znajdziesz informacje na temat prawidłowej utylizacji opakowań, baterii, zużytych olejów, żarówek i wszystkich tych odpadów pochodzących z niedziałającego już sprzętu elektrycznego.

 

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i promocjami dostępnymi na naszej stronie, śledź nas w mediach społecznościowych!

 

Obserwuj nas na Instagramie      Obserwuj nas na Instagram     Śledź nas na Twitter