Masz firmę w Polsce?
Zdobądź darmowy sklep na Sipoko.pl
Zacznij od razu sprzedawać swoje produkty tysiącom potencjalnych klientów

Nasze atuty

ZALETY SPRZEDAZY NA SIPOKO.PL

Jeśli szukasz polskiej strony innej niż inne, w której możesz sprzedawać swoje produkty online, Sipoko jest dla Ciebie. Będziesz miał do swojej pełnej dyspozycji prawdziwy wirtualny sklep, możesz wybierać pomiędzy trzema różnymi planami sprzedaży, a w razie potrzeby otrzymasz stałą pomoc naszego personelu.Sipoko to inny marketplace niż te, które znasz do tej pory; oferujemy nie tylko prostą usługę pokazową, ale także staramy się współpracować z Tobą, oferując Ci jasną i przejrzystą usługę, w której zawsze będziesz wysłuchany, ale przede wszystkim, w której Twoje prawa będą zawsze przestrzegane.

Gwarantujemy również, że przez pierwsze dwa lata działalności serwisu wszystkie wpływy z prowizji od sprzedaży przeznaczymy inwestując w reklamę, aby coraz bardziej poszerzać krąg potencjalnych nabywców, którzy każdego dnia będą mieli dostęp do marketplace.


Ale to nie wszystko. Czytaj dalej, aby odkryć wszystkie zalety sprzedaży na Sipoko.

 

SKLEP DEDYKOWANY
Twój wirtualny sklep

Jak tylko zakończysz rejestrację na stronie, będziesz miał do pełnej dyspozycji prawdziwy sklep internetowy, w którym możesz wprowadzić swój asortyment produktów, a tym samym uczynić go widocznym dla użytkowników, którzy codziennie odwiedzają witrynę.

Ponadto Twój sklep będzie miał dedykowany adres; w ten sposób możesz podzielić się nim ze swoimi klientami, aby mieć pewność, że widzą tylko i wyłącznie Twój sklep i Twoje produkty.

Duży plus, prawda?NIEOGRANICZONE PRODUKTY I PLANY SPRZEDAŻY TWORZONE AD HOC
Odzież   Obuwie  Jedzenie i napoje

W momencie rejestracji będziesz miał możliwość wyboru pomiędzy nie jednym, nie dwoma, ale TRZY różnymi planami sprzedażowymi. Plany te zostały opracowane w celu zaspokojenia różnych potrzeb sprzedawców i upewnienia się, że każdy może skorzystać z naszych usług.

Znajdziesz tu również ponad 50 kategorii, w których możesz skatalogować produkty oraz wstępnie ustaloną zakładkę, w której możesz łatwo opisać główne cechy przedmiotu przed wystawieniem go na sprzedaż.


CIĄGŁA REKLAMA I WIĘKSZA WIDOCZNOŚĆ
Marketing

Jak wszystkie nowe strony, musimy dać się poznać. Aby zagwarantować Ci widoczność i upewnić się, że coraz więcej osób zna Sipoko, przez pierwsze dwa lata działalności będziemy reinwestować wszystkie przychody uzyskane z prowizji od sprzedaży i miesięczne koszty planów sprzedaży w reklamę.

Postaramy się wykorzystać wszystkie dostępne kanały, aby nasz rynek był znany i przyciągał jak największą liczbę kupujących; w ten sposób Twój biznes również się rozwinie i będziesz mógł z każdym dniem poszerzać swój zasięg.


OPŁATY STAŁE OBOWIĄZUJĄ DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW PRODUKTÓW
Stałe prowizje

W zależności od planu sprzedaży, który zdecydujesz się na subskrypcję, za każdy sprzedany produkt zostanie naliczona stała prowizja procentowa. W rzeczywistości, w przeciwieństwie do innych witryn podobnych do naszej, niezależnie od kategorii, w której produkt zostanie wstawiony, będziesz mieć pewność, że zawsze będzie stosowany ten sam procent sprzedaży.

Ponadto płatności, które otrzymasz na swoje konto, będą już bez opłat. I to też jest duży plus! Nie musisz się o nic martwić, o wszystko zadbamy.


SPRZEDAŻ ZA GRANICĄ
Sprzedawaj za granicą 

Na początku Twojej przygody z Sipoko Twoje produkty będą dostępne do zakupu tylko przez polskich użytkowników; dzieje się tak, ponieważ chcemy wnieść wkład do naszej gospodarki i zachęcać firmy działające na terenie Europy.

Ale kiedy czujesz się gotowy i zdecydujesz się na internacjonalizację, możesz zdecydować się na sprzedaż swoich produktów również za granicą bez dodatkowych kosztów i bez potrzeby tłumaczenia reklam.

Natychmiast otrzymasz międzynarodową domenę, a Twoje ogłoszenia zostaną automatycznie przetłumaczone.


JASNA I PRZEJRZYSTA WSPÓŁPRACA

Słowo kluczowe: współpraca 

Ostatnie, ale nie mniej ważne: nasz marketplace opiera się na wzajemnej współpracy. W zamian za naszą usługę pokazową po prostu prosimy o wybranie naszej witryny, aby dokonać sprzedaży online i przesłać produkty.

Tylko w ten sposób będziemy mogli zaoferować Ci przejrzystą i przejrzystą usługę, w której będziesz mieć pewność, że:

  • Twoje prawa będą zawsze szanowane
  • prowizje od sprzedaży będą zawsze takie same dla każdej kategorii produktów, w której zdecydujesz się wstawić produkty
  • będziesz otrzymywać regularne wpłaty bezpośrednio na konto po potrąceniu opłat
  • prośby o zwroty i zwroty produktów wysyłane przez kupujących zawsze będą oceniane bardzo dokładnie


Czy jesteś gotowy na współpracę z nami?

Finale.png?1635319359864

Aby dowiedzieć się szczegółowo, jak stać się częścią naszej społeczności i w pełni wykorzystać wszystkie te zalety, wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

W ten sposób odkryjesz wszystkie szczegóły dotyczące planów sprzedażowych stworzonych dla Ciebie i będziesz mógł przystąpić do rejestracji.

Chcę się zarejestrować

Czy ta strona była pomocna?