Masz firmę w Polsce?
Zdobądź darmowy sklep na Sipoko.pl
Zacznij od razu sprzedawać swoje produkty tysiącom potencjalnych klientów

Plany sprzedazy

JESLI CZYTASZ TE STRONE TO PONIEWAZ ZDECYDOWALES SIE Z NAMI WSPOLPRACOWAC I STAC SIE CZESCIA NASZEJ SPOLECZNOSCI PROFESJONALNYCH SPRZEDAWCOW

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Planów Sprzedaży, które opracowaliśmy starając się zaspokoić potrzeby wszystkich, mając pewność, że każdy z Was znajdzie taki, który najlepiej pasuje do Twojego biznesu. Dla wszystkich trzech będziesz miał sklep z niestandardową domeną i stałymi, niskimi i korzystnymi prowizjami od sprzedaży.Wiesz już, że gdy zdecydujesz się sprzedawać swoje produkty za pomocą ważnego środka komunikacji i udostępniania, jakim jest Internet, z pewnością każdego dnia będą one obserwowane przez miliony potencjalnych nabywców, którzy mogą zdecydować się na ich zakup i tym samym wnieść istotny wkład w ich rozwój. Twoja działalność zawodowa.

W Sipoko chcemy, aby wszystkie doświadczenia sprzedażowe odbywały się w prosty sposób i były w stanie dostosować się do każdego rodzaju potrzeb; właśnie z tego powodu do wyboru zostały opracowane trzy różne Plany Sprzedaży. Poniżej pokrótce wyjaśnimy zalety każdego z nich.


1) PLAN FREE: MIESIĘCZNIE BEZPŁATNIE Z 8% + 0,30 € PROWIZJI OD SPRZEDAŻY

Niniejszy Plan Sprzedaży nie obejmuje żadnych kosztów miesięcznych oraz prowizji od sprzedaży w wysokości 8% + 0,30 € ceny całkowitej. 

Free%20POL.png?1657892758421 


Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję tego planu, nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów otwarcia lub zamknięcia konta, nie będziesz obciążany miesięcznymi kosztami stałymi i możesz w dowolnym momencie poprosić o bezpłatne anulowanie swojego profilu.

Będziesz mieć również możliwość dodania maksymalnie 5000 produktów do swojego asortymentu i swobodnego ich skatalogowania przy użyciu wszystkich kategorii produktów na naszej stronie i uzyskaj pomoc w przypadku problemów z zamówieniami lub produktami w Twoim asortymencie.

W takim przypadku prowizja do zapłaty wynosi 8% + 0,30 € za każdy sprzedany produkt. 


2) PLAN PREMIUM: 49€ MIESIĘCZNIE Z 6% + 0,30 € PROWIZJĄ OD SPRZEDAŻY

Ten Plan Sprzedaży zapewnia stały miesięczny koszt w wysokości 49 € oraz prowizję od sprzedaży w wysokości 6% + 0,30 € ceny całkowitej.

Premium%20POL.png?1657892781079


Również w tym przypadku nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów otwarcia lub zamknięcia konta, możesz w dowolnym momencie zażądać anulowania swojego profilu, ale zostanie naliczona opłata w wysokości 49 € miesięcznie (w tym VAT).

Będziesz miał do pełnej dyspozycji mikrosklep z dedykowanym adresem, który pozwoli kupującym przeglądać tylko Twoje produkty; możesz wprowadzić nieograniczoną liczbę pozycji do swojego ekwipunku i skatalogować je za pomocą dowolnej kategorii produktów dostępnej na stronie.

Ponadto otrzymasz priorytetową pomoc naszego personelu w przypadku problemów z kupującymi lub z procedurami zwrotu.

W takim przypadku prowizja do zapłaty wynosi 6% + 0,30 € za każdy sprzedany produkt.


3) PLAN PLATINUM: 149€ MIESIĘCZNIE Z 4% + 0,30 € PROWIZJĄ OD SPRZEDAŻY 

Trzeci Plan Sprzedaży, który opracowaliśmy, przewiduje stały miesięczny koszt 149€ i prowizję od sprzedaży w wysokości 4% + 0,30 € całkowitej ceny.

Platinum%20POL.png?1657892799449


Nie będziesz musiał ponosić żadnych kosztów otwarcia lub zamknięcia konta, a możesz całkowicie bezpłatnie poprosić o anulowanie swojego profilu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego planu, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 149€ miesięcznie (w tym VAT).

Będziesz mieć mikrosklep z dedykowanym adresem, który pozwoli kupującym przeglądać tylko Twoje produkty; możesz umieścić nieograniczoną liczbę pozycji w swoim ekwipunku i skatalogować je w dowolnej kategorii produktów na stronie bez żadnych ograniczeń.

Również w tym przypadku otrzymasz priorytetową pomoc techniczną od naszego personelu w razie potrzeby.

W tym planie należna prowizja wynosi 4% + 0,30 € za każdy sprzedany produkt.


Teraz, gdy już zdecydowałeś, który plan najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i potrzebom Twojej firmy, wystarczy, że przystąpisz do rejestracji, klikając poniższy przycisk.

Czy ta strona była pomocna?