Witamy na stronie głównej poświęconej karcie podarunkowej Sipoko.

Jeśli brakuje Ci pomysłów na urodziny lub specjalną okazję, wypróbuj naszą kartę podarunkową? Możesz dostosować go do żądanej kwoty i wysłać bezpośrednio do urodzinowego chłopca, po prostu wpisując jego adres e-mail.

Możesz go używać kiedy chcesz i bez minimalnych kosztów, nie ma daty ważności i można go w pełni dostosować.

NIE WIESZ CO DAC?Ile razy zostałeś zaproszony na przyjęcie lub ważne wydarzenie i nie masz pomysłu na prezent? Godziny spędzone na szukaniu właściwego z nadzieją, że się spodoba i tysiące wątpliwości!

Idealnym rozwiązaniem byłoby pozwolić urodzinowemu chłopcu wybrać prezent bezpośrednio..


Dzięki Karcie Podarunkowej Sipoko to wszystko jest teraz możliwe!

Prosty do uzyskania, w pełni konfigurowalny, bez wygaśnięcia i natychmiast dostępny!


.

.

LATWO POPELNIC BLAD


Spójrzmy prawdzie w oczy… Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać, że trafisz na zły prezent! Czy kiedykolwiek otrzymałeś coś, czego nie lubisz lub coś, co już posiadałeś?

A co z tym zrobiłeś? Prawdopodobnie w tej chwili jest zamknięty w jakiejś szafie zbierającej kurz.. Po co popełniać ten sam błąd i ryzykować, że Twój prezent skończy się w ten sam sposób?Dzięki naszej Karta Podarunkowa celebrowany może samodzielnie wybrać, co ich interesuje lub czego potrzebuje; w ten sposób zminimalizujesz możliwość popełnienia błędów i wszyscy będą szczęśliwi, a jubilat w pierwszej kolejności!

WYBÓR NIGDY NIE JEST LATWYNiezależnie od tego, czy jest to członek rodziny, długoletni przyjaciel czy współpracownik, zawsze istnieje obawa przed otrzymaniem niewłaściwego prezentu. Choć jego zainteresowania i pasje są w pełni znane, nigdy nie jest łatwo się zdecydować.


A jeśli ci się to nie podoba? A jeśli już to zrobiło? A jeśli nie tego oczekujesz? Tysiąc wątpliwości za każdym razem!

W Sipoko mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

.

.

WYPRÓBUJ NASZA KARTA PODARUNKOWA


Z Kartą Podarunkową Sipoko nie ryzykujesz!

Będziesz miał możliwość spersonalizowania go w preferowanej przez siebie kwocie, możesz wysłać go do urodzinowego chłopca pocztą elektroniczną, nie wygasa i jest natychmiast dostępny.

W ten sposób jubilat sam wybierze swój prezent, mając do dyspozycji obszerny asortyment produktów i pomysłów; na pewno znajdzie to, co jest dla niego odpowiednie!Czy jest typem wysportowanym? W dziale poświęconym sportowi i rekreacji znajdziesz odzież lub akcesoria odpowiednie do każdego uprawianego przez Ciebie sportu. 

Lubisz czytać i zawsze szukasz najnowszych wiadomości redakcyjnych? Mamy duży dział poświęcony książkom, w których dostępne są setki tytułów, od tekstów szkolnych po eseje historyczne.


Na co czekasz? Dowiedz się już teraz, jak otrzymać naszą Kartę Podarunkową!


Podaruj Karte Podarunkowa Sipoko


Prosty w tworzeniu i użyciu

Dostępne od zaraz

Bez wygaśnięcia 

Konfigurowalna kwota