Witamy na stronie członkostwa Sipoko Marketplace. 

Klikając w poniższy przycisk dowiesz się jakie są główne zalety sprzedaży na Sipoko. Jeśli już je znasz, możesz kontynuować rejestrację.


Prośba o aktywację sklepu na Sipoko

To konto jest na nazwę firmy wskazanej w tym formularzu. To konto jest na nazwisko przedstawiciela prawnego wskazanego w niniejszym formularzu.
Jako rynek i w celu zapewnienia bezpieczeństwa innym sprzedawcom i klientom jesteśmy zobowiązani do zażądania pewnych informacji o Twojej firmie (takich jak nazwa lub adres), aby móc łatwo odróżnić wszystkich zarejestrowanych sprzedawców.

Zamiast tego inne dane (takie jak imię i nazwisko osoby kontaktowej) są niezbędne w celu utworzenia profilu administratora firmy i umieszczenia go w naszej bazie danych jako osoby referencyjnej.

Przypominamy, że do logowania będziesz musiał użyć adresu e-mail podanego podczas rejestracji; ten adres będzie używany do wysyłania powiadomień dotyczących zamówień lub zarządzania kontem. Z tych powodów wszystkie wprowadzone informacje pozostaną przechowywane w naszym systemie, dopóki nie zdecydujesz się na współpracę z nami. Gdy żądasz usunięcia konta sprzedawcy, możesz również zażądać trwałego usunięcia danych firmy z naszej bazy danych.

Na mocy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o Twoich prawach, ale gwarantujemy, że nigdy nie wykorzystamy wprowadzonych danych do celów innych niż ściśle związane z naszą wspólną pracą na Sipoko i że nigdy nie będą być przekazywane osobom trzecim.