WITAJ WE WŁOSZECH

Za chwilę nastąpi przekierowanie do sklepu zarezerwowanego wyłącznie dla włoskich klientów i dostawców.

Przypominamy, że Sipoko Włochy jest dostępne tylko w języku lokalnym lub w języku włoskim, a dostawa produktów może odbywać się tylko na terytorium Włoch.


Włochy, kraj do odkrycia

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to państwo członkowskie Unii Europejskiej, położone w południowej Europie, którego terytorium w dużej mierze pokrywa się z regionem geograficznym o tej samej nazwie.

Włochy są jednolitą republiką parlamentarną i mają prawie 59 milionów mieszkańców, co czyni je trzecim co do wielkości państwem w Unii Europejskiej pod względem liczby ludności.

Stolicą jest Rzym i ma prawie 3 miliony mieszkańców.Ze względu na ogrom stanowisk archeologicznych i znalezisk Rzym jest prawdziwym skansenem. Kolebką historii Rzymu jest Wzgórze Palatyn, pod którym znajdują się Forum Romanum, Fora Cesarskie i Rynki Trajana, ośrodki życia politycznego, gospodarczego, religijnego i społecznego starożytnego świata.

Włochy to kraj doskonałości z różnych punktów widzenia, a istnieje wiele ważnych sektorów, które sprawiają, że ten naród jest sławny na całym świecie. Wiele włoskich firm już dołączyło do Sipoko.it i regularnie sprzedaje swoje produkty.


Sipoko chce wspierać małe, średnie i duże włoskie firmy, promując lokalną przedsiębiorczość i pomagając im w fazie sprzedaży produktów.

Aby odkryć niektóre z typowych produktów tego regionu, kliknij jedną z poniższych kategorii.Włoska moda

Gastronomia

Lokalne rzemiosło

Buty

Jesteś sprzedawcą i chcesz sprzedawać swoje produkty we Włoszech?

Chcesz sprzedawać w Sipoko we Włoszech?

Masz firmę we Włoszech i chcesz rozpocząć bezpłatną sprzedaż setkom włoskich klientów? Dzięki Sipoko możesz za pomocą kilku kliknięć bezpłatnie otworzyć swój sklep i zacząć sprzedawać swoje produkty we Włoszech.

Opublikowane produkty będą natychmiast dostępne zarówno na stronie internetowej Sipoko Italia, jak i w aplikacjach na iOS i Androida.


Po uruchomieniu sklepu otrzymasz bardzo łatwy w użyciu panel sterowania, w którym możesz kontrolować i zarządzać zapasami; w rzeczywistości do rozpoczęcia sprzedaży online w Sipoko nie są wymagane żadne umiejętności obsługi komputera.

Jedyne, czego potrzebujesz, to posiadanie należycie zarejestrowanego numeru VAT we Włoszech.