WITAMY WE FRANCJI

Za chwilę nastąpi przekierowanie do sklepu zarezerwowanego wyłącznie dla francuskich klientów i dostawców.

Przypominamy, że Sipoko Francji jest dostępne tylko w języku lokalnym lub francuskim, a dostawa produktów może odbywać się tylko na terytorium Francji.Francja, kraj sztuki i dobrego jedzenia

Francja, oficjalnie Republika Francuska, jest państwem położonym głównie w zachodniej i południowej Europie, ale posiada również terytoria rozsiane po kilku oceanach i innych kontynentach.

Francja jest jednolitą republiką parlamentarną i liczy prawie 69 milionów mieszkańców, co czyni ją drugim co do wielkości państwem Unii Europejskiej pod względem liczby mieszkańców. Stolica, Paryż, liczy prawie dwa i pół miliona mieszkańców, a oprócz zabytków, takich jak Wieża Eiffla i gotycka katedra Notre-Dame, z XII wieku miasto słynie z tradycyjnych kawiarni i sklepów z modą.


Francja jest krajem doskonałości z wielu punktów widzenia i istnieje wiele ważnych sektorów, które sprawiają, że ten naród jest sławny na całym świecie.
Wiele francuskich firm już dołączyło do Sipoko.fr i regularnie sprzedaje swoje produkty.Sipoko chce wspierać małe, średnie i duże francuskie firmy, promując lokalną przedsiębiorczość i pomagając im we wszystkich fazach sprzedaży produktów.
Aby odkryć niektóre z typowych produktów tego regionu, możesz kliknąć jedną z poniższych kategorii.

Moda francuska

Kuchnia francuska

Lokalne rzemiosło

Piekno

Jesteś sprzedawcą i chcesz sprzedawać swoje produkty we Francji?

Chcesz sprzedawać swoje produkty we Francji?

Masz firmę we Francji i chciałbyś za darmo rozpocząć sprzedaż do setek potencjalnych francuskich klientów? Dzięki Sipoko możesz za pomocą kilku kliknięć uzyskać bezpłatny sklep i od razu zacząć sprzedawać swoje produkty.

Opublikowane produkty będą natychmiast dostępne zarówno na stronie internetowej Sipoko Francji, jak i w aplikacjach na iOS i Androida.


Uruchamiając swój sklep otrzymasz łatwy w obsłudze panel sterowania dla swoich produktów.
Dzięki Sipoko nie jest wymagana doskonała wiedza komputerowa, aby rozpocząć sprzedaż online.


Jedyne, czego potrzebujesz, to należycie zarejestrowany numer VAT we Francji.