WITAMY W HISZPANII

Za chwilę zostaniesz przekierowany do sklepu zarezerwowanego wyłącznie dla hiszpańskich klientów i dostawców.

Przypominamy, że Sipoko Hiszpania jest dostępne tylko w lokalnym języku (hiszpański) i że dostawa produktów może odbywać się tylko na terytorium Hiszpanii.


Hiszpania, kraina słońca i sztuki

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem, od 1986 roku członkiem Unii Europejskiej. Hiszpania położona jest na zachodnim krańcu Europy, zajmuje prawie cały Półwysep Iberyjski i liczy prawie 50 milionów mieszkańców.

Stolicą jest Madryt i ma 3,5 miliona mieszkańców. Zachowało się tu wiele europejskich dzieł sztuki, takich jak obrazy Goi, Velázqueza i innych światowej sławy mistrzów hiszpańskich.


Hiszpania jest krajem doskonałości pod wieloma względami i istnieje wiele ważnych sektorów, które sprawiają, że ten naród jest sławny na całym świecie. 

Wiele hiszpańskich firm już dołączyło do Sipoko.es i regularnie sprzedaje swoje produkty.Sipoko chce wspierać małe, średnie i duże hiszpańskie firmy, promując lokalną przedsiębiorczość i pomagając im w fazie sprzedaży produktów.
Aby odkryć niektóre z typowych produktów tego regionu, kliknij jedną z poniższych kategorii.


Hiszpanska moda

Kuchnia hiszpanska

Lokalne rzemiosło

Umeblowanie

Jesteś sprzedawcą i chcesz sprzedawać swoje produkty w Hiszpanii?

Chcesz sprzedawać na Sipoko Hiszpania?

Masz firmę w Hiszpanii i chcesz zacząć bezpłatnie sprzedawać setkom hiszpańskich klientów? Dzięki Sipoko możesz za pomocą kilku kliknięć uzyskać bezpłatny punkt sprzedaży i zacząć sprzedawać swoje produkty również w Hiszpanii.

Opublikowane produkty będą natychmiast dostępne zarówno na stronie internetowej Sipoko Hiszpania, jak i w aplikacjach na iOS i Androida.


Uruchamiając swój sklep, otrzymasz bardzo łatwy w użyciu panel sterowania, w którym możesz kontrolować i zarządzać zapasami; w rzeczywistości nie jest wymagana wiedza komputerowa na Sipoko, aby rozpocząć sprzedaż online.

Jedyne, czego potrzebujesz, to posiadanie należycie zarejestrowanego numeru VAT w Hiszpanii.