WITAMY W NIEMCZECH

Za chwilę nastąpi przekierowanie do sklepu zarezerwowanego wyłącznie dla niemieckich klientów i dostawców.

Przypominamy, że Sipoko Niemcy jest dostępne tylko w lokalnym języku (niemieckim), a dostawa produktów może odbywać się tylko na terenie Niemiec.
Niemcy, kraj pełen uroku

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, są państwem członkowskim Unii Europejskiej położonym w Europie Środkowo-Zachodniej.

Jest to federalna republika parlamentarna złożona z szesnastu stanów i liczy prawie 87 milionów mieszkańców, co czyni ją najludniejszym stanem w Unii Europejskiej. Stolicą jest Berlin.


Niemcy są krajem doskonałości z wielu punktów widzenia i istnieje wiele ważnych sektorów, które rozsławiają ten naród na całym świecie.

Wiele niemieckich firm już dołączyło do Sipoko.de i regularnie sprzedaje swoje produkty.
Sipoko chce wspierać małe, średnie i duże niemieckie firmy, promując lokalną przedsiębiorczość i pomagając im w fazie sprzedaży produktów.
Aby odkryć niektóre z typowych produktów tego regionu, kliknij jedną z poniższych kategorii.

Przejdz do Sipoko Niemcy

Piekno

Gastronomia

Lokalne rzemiosło

Informatyka

Jesteś sprzedawcą i chcesz sprzedawać swoje produkty w Niemczech?

Chcesz sprzedawać na Sipoko Niemcy?

Prowadzisz firmę w Niemczech i chcesz za darmo rozpocząć sprzedaż do setek niemieckich klientów? Dzięki Sipoko możesz za pomocą kilku kliknięć otworzyć swój bezpłatny sklep i zacząć sprzedawać swoje produkty również w Niemczech.

Opublikowane produkty będą natychmiast dostępne zarówno na stronie internetowej Sipoko Niemcy, jak i w aplikacjach na iOS i Androida.


Uruchamiając swój sklep, otrzymasz bardzo łatwy w użyciu panel sterowania, w którym możesz kontrolować i zarządzać zapasami; w rzeczywistości nie jest wymagana wiedza komputerowa na Sipoko, aby rozpocząć sprzedaż online.

Jedyne, czego potrzebujesz, to poprawnie zarejestrowany numer VAT w Niemczech.