WITAJCIE NA OFICJALNYM BLOGU SIPOKO

Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich artykułów opublikowanych na naszym blogu.


Co tydzień będziemy zamieszczać nowy artykuł, który jest zawsze inny, w którym postaramy się na bieżąco informować o najnowszych wydaniach w zakresie technologii, technologii informacyjnej, kinowej 

i wydawniczej, a także o najnowszych wiadomościach i trendach które wpływają na świat mody, sportu i osobistego dobrego samopoczucia.

Na blogu znajdziecie Państwo również kilka artykułów związanych z naszą giełdą i jej działaniem, w których postaramy się wyjaśnić kim jesteśmy, nad jakimi celami pracujemy na co dzień oraz jakie rodzaje 

produktów znajdziecie na naszej stronie.

Witamy w Sipoko

09 Lut 2022
Witamy w Sipoko - Oficjalny blog Sipoko.pl
Oficjalnie witamy Państwa na Sipoko, nowym i innowacyjnym rynku zrodzonym we Włoszech, którego celem jest pomoc europejskiej gospodarce dotkniętej pandemią Covid-19 poprzez promowanie internetowej sprzedaży produktów firmom (dużym, średnim i małym). terytorium Polski.

Ale kim naprawdę jesteśmy? A co robimy?

Jesteśmy niewielkim zespołem ludzi, których głównym celem jest dopilnowanie, aby procedury kupna i sprzedaży pomiędzy sprzedawcą a konsumentem odbywały się w sposób w pełni bezpieczny oraz aby nie dochodziło do nieuczciwej konkurencji pomiędzy firmami, minimalizując możliwość podrabiania i sprzedaży produktów. niepewny.

Ale jak to robimy? Sprawdzając każdą firmę, która zdecyduje się dołączyć do naszej społeczności, a także wszystkie ogłoszenia, które są dodawane i publikowane na stronie każdego dnia. W ten sposób będziesz mieć pewność, że otrzymasz w swoim domu bezpieczne produkty, ponieważ spełniają one warunki zgodności zawarte w naszej Gwarancji Prawnej.

I to nie wszystko. Na Sipoko zawsze będziesz mieć pewność, że kupujesz produkty w korzystnych cenach i cieszysz się darmową wysyłką. A jeśli przypadkiem nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu, nie ma problemu! Możesz złożyć wniosek o zwrot bezpośrednio ze swojego konta Sipoko i otrzymać pełny zwrot kosztów poniesionych na zakup towaru całkowicie bezpłatnie.


 icons8-poland-48.png?1639579023518 CERTYFIKOWANI POLSCY SPRZEDAWCY. Wszyscy sprzedawcy będący częścią naszej społeczności to:

  • Polskie;
  • właściciele firmy z siedzibą w Polsce; 
  • naprawdę znają produkty, które sprzedają. 

W rzeczywistości większość z nich to profesjonaliści w branży, dlatego zawsze będą w stanie udzielić niezbędnej pomocy w przypadku problemów z zakupionym produktem. Jeśli chcesz poznać pełną listę sprzedawców, którzy są już częścią naszej społeczności, zapraszamy do odwiedzenia tej strony.


icons8-balance-scale-48.png?1638789421092 UNIKAJ NIEUCZCIWEJ KONKURENCJI I ZAPEWNIJ UCZCIWOŚĆ. To kolejny z głównych celów (a być może nawet najważniejszy), które pracownicy Sipoko starają się osiągnąć, pracując codziennie uważnie.

Aby nie dopuścić do przewagi danej firmy nad inną, wszyscy muszą przestrzegać zasad określonych w Kodeksie konsumenckim dotyczących sprzedaży produktów przez Internet, a tym samym szanować wszystkie wynikające z tego obowiązki, w szczególności obowiązek płacenia podatków związanych ze sprzedażą oraz transport towarów do państwa polskiego. W ten sposób chcielibyśmy starać się zapewnić uczciwość pomiędzy firmami, aby każdy miał możliwość zaprezentowania swoich produktów swoim konsumentom.

icons8-check-mark-48.png?1638792393385 PEWNOŚĆ PRODUKTÓW BEZPIECZNYCH I ZGODNYCH Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI. Jak już powiedzieliśmy, wszystkie produkty publikowane na naszej stronie muszą być zgodne z dyrektywami określonymi w Prawnej Gwarancji Zgodności (dostępnej pod tym linkiem). W ten sposób:

  • będziesz mieć pewność, że otrzymasz w swoim domu bezpieczne produkty zgodne z Twoimi potrzebami;
  • poznasz procedurę postępowania w przypadku wątpliwości co do zgodności zakupionych produktów.

W ten sposób staramy się zminimalizować możliwość podrabiania towaru przez zagranicznych sprzedawców.


icons8-euro-banknote-48.png?1638797935682 NISKIE CENY I DARMOWA WYSYŁKA. Na Sipoko zawsze będziesz mieć pewność kupowania produktów w niskich cenach i cieszenia się darmową wysyłką. W rzeczywistości, aby otworzyć własny sklep internetowy, nasi sprzedawcy nie będą musieli ponosić żadnych kosztów i nie będą odczuwać potrzeby zwrotu wydatków poniesionych na rejestrację w naszym serwisie poprzez podwyższenie cen sprzedawanych produktów.

Ponadto wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem głównych krajowych kurierów; ceny widoczne na stronie zawierają już koszty wysyłki, więc nie ma potrzeby osiągania minimalnej kwoty, aby kwalifikować się do bezpłatnej wysyłki. 

W ten sposób będziesz mieć pewność, że wszystkie zamówienia będą śledzone i bezpieczne, a paczka szybko dotrze do Twojego domu. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji o metodach wysyłki lub czasie, odwiedź tę stronę.


icons8-restituzione-acquisto-48.png?1638799669191 BEZPŁATNY ZWROT I NATYCHMIASTOWY ZWROT. Otrzymałeś produkt zamówiony na Sipoko, ale nie jesteś zadowolony? Nie ma problemu! Prośbę o zwrot możesz zainicjować bezpośrednio ze swojego konta, całkowicie bezpłatnie.

Wówczas troską sprzedawcy będzie przesłanie informacji niezbędnych do dokonania zwrotu produktu, a po powrocie do swoich magazynów dokona natychmiastowego zwrotu pieniędzy przy użyciu tej samej metody płatności, która została użyta w momencie zakupu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zalecamy zapoznanie się z tą stroną, na której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące metod i terminów zwrotów. 


icons8-assistenza-clienti-48.png?1639579980183 POMOC ZAWSZE DOSTĘPNA. Jeśli natomiast napotkasz problemy w funkcjonowaniu serwisu lub jeśli sprzedawca nie udzieli Ci niezbędnej pomocy w przypadku problemów z zamówieniem lub produktem, możesz poprosić o naszą pomoc korzystając z formularza dostępnego przez klikając na "Skontaktuj się z nami" (dostępny na dole strony) lub przez ten link. Nasz personel jest zawsze gotowy do odpowiedzi na Twoje prośby.


I oto jesteśmy, to my!

Staraliśmy się w kilku słowach opowiedzieć, jakie są nasze cele i co chcielibyśmy osiągnąć dzięki tej stronie, która na swój sposób chce się różnić od innych pod względem przejrzystości, niezawodności i bezpieczeństwa dla obu konsumentów i sprzedawców.

I nie zapomnij śledzić nas w mediach społecznościowych! Znajdź nas na Facebook, Instagram i Twitter!

Czy ta strona była pomocna?
Masz firmę w Polsce?
Zdobądź darmowy sklep na Sipoko.pl
Zacznij od razu sprzedawać swoje produkty tysiącom potencjalnych klientów