WITAJCIE NA OFICJALNYM BLOGU SIPOKO

Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich artykułów opublikowanych na naszym blogu.


Co tydzień będziemy zamieszczać nowy artykuł, który jest zawsze inny, w którym postaramy się na bieżąco informować o najnowszych wydaniach w zakresie technologii, technologii informacyjnej, kinowej 

i wydawniczej, a także o najnowszych wiadomościach i trendach które wpływają na świat mody, sportu i osobistego dobrego samopoczucia.

Na blogu znajdziecie Państwo również kilka artykułów związanych z naszą giełdą i jej działaniem, w których postaramy się wyjaśnić kim jesteśmy, nad jakimi celami pracujemy na co dzień oraz jakie rodzaje 

produktów znajdziecie na naszej stronie.

Karta Podarunkowa Sipoko

04 Sie 2022
Karta Podarunkowa Sipoko - Oficjalny blog Sipoko.pl
Niezależnie od tego, czy są to urodziny, przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, czy specjalne wydarzenie, ten czas nadszedł: zdecyduj, co podarować. Czasami masz miliony pomysłów, innym razem nawet nie masz! Szalona wędrówka po wszystkich sklepach w okolicy lub po mieście w poszukiwaniu idealnego prezentu dla urodzinowego chłopca.. ale mimo wszystko zawsze trudno wybrać.

Cóż, jeśli jesteś w takiej sytuacji, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasza Karta Podarunkowa została stworzona właśnie z myślą o tych przypadkach, w których wybór odpowiedniego prezentu wydaje się niemożliwy, czy to z braku czasu, czy pomysłu.icons8-regalo-24.png?1659603846624 NIE MYLIJ SIĘ PREZENTU, Idź BEZPIECZNIE Z NASZĄ KARTĄ PODARUNKOWĄ. Karta Podarunkowa Sipoko została stworzona dla Ciebie, który na specjalne okazje, takie jak urodziny, bal maturalny czy wesele, nigdy nie wiesz, co podarować; w ten sposób dasz urodzinowemu chłopcu możliwość samodzielnego wyboru prezentu, który najbardziej mu się podoba i którego najbardziej potrzebuje, mając do wyboru wiele kategorii i produktów.

Ale przede wszystkim bez obawy popełnienia błędu czy wręczenia niechcianego prezentu!

Ponadto nasza Karta jest ważna przez 5 lat od momentu wydania, może być w każdym szczególe spersonalizowana i może być używana przez celebrowanego przy jednym lub kilku zakupach, aż do całkowitego wyczerpania naliczonej kwoty.


icons8-carta-regalo-24.png?1659605198525 MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA W KAŻDYM MAŁYM SZCZEGÓLE. Kolejną ważną zaletą naszej Karty Podarunkowej jest to, że możesz ją dostosować od początku do końca. Jedyne czego potrzebujesz to adres e-mail jubilata, my zajmiemy się resztą!

Wystarczy kilka prostych kliknięć: wybierz kwotę (od minimum 50 do maksymalnie 1500 euro), spersonalizuj ją wiadomością (nie jest to obowiązkowe, ale jesteśmy pewni, że im się spodoba) i zaskocz urodzinowego chłopca wręczeniem mu możliwość zakupu artykułów, które lubią najbardziej.

Ostatnią rzeczą, którą będziesz musiał zdecydować, to czy wysłać go e-mailem, czy na adres fizyczny. I masz to, karta podarunkowa Sipoko jest gotowa, aby uszczęśliwić każdego.


icons8-verificato-24.png?1659605762123 WAŻNE 5 LAT I MOŻNA UŻYWAĆ BEZ MINIMALNYCH WYDATKÓW. Od momentu wydania karta będzie ważna przez 5 lat (znacznie dłużej niż karty podarunkowe oferowane przez inne strony) i nie będzie konieczne dokonanie minimalnego zakupu, aby z niej skorzystać.

Ponadto celebrowany może wybrać, czy wykorzystać kwotę na jeden lub więcej zakupów; suma zamówienia zostanie automatycznie odjęta od pozostałej kwoty dostępnej na karcie. A pozostałe saldo będzie łatwo dostępne na stronie poświęconej Karcie Podarunkowej: prościej!


icons8-carrello-caricato-24.png?1659606867376 SZEROKI WYBÓR NOWYCH PRODUKTÓW I PROMOCJI KAŻDEGO DNIA. Kolejną zaletą udostępnioną szczęśliwemu, który otrzyma Kartę Podarunkową, jest ogrom produktów, które znajdzie w naszym ekwipunku; w rzeczywistości każdego dnia do Sipoko dodawane są miliony nowych produktów, od ubrań po gry wideo, a także produkty spożywcze i gry dla najmłodszych.

Do wyboru mamy ponad pięćdziesiąt kategorii, a codziennie dodawane są nowe oferty i promocje! Możesz być w 100% pewien, że jubilat znajdzie coś, co mu się spodoba, a Ty możesz być pewien, że dostanie to bezpośrednio do domu bez dodatkowych kosztów wysyłki.


Więc na co czekasz? Kliknij teraz na naszą wirtualną kartę podarunkową poniżej, aby zostać przekierowanym na stronę, na której możesz utworzyć kartę podarunkową w mniej niż minutę!


Dowiedz się więcej o naszej Karta Podarunkowa

Czy ta strona była pomocna?
Masz firmę w Polsce?
Zdobądź darmowy sklep na Sipoko.pl
Zacznij od razu sprzedawać swoje produkty tysiącom potencjalnych klientów